Mangataha antso iray

Alaivo ny fiaranay sy ny fiaranay

Manolotra fiaran-dalamby sy fiaran-dalamby izahay mba hampitombo ny traikefanareo ary ahafahanareo mahazo ny tsara indrindra amin'ny fotoananao. Ny laharam-pahamehantsika voalohany dia ny fahafaham-po.
Manararaotra ny fotoana ahitanao ny sasany amin'ireo toerana malaza ao Bhubaneswar sy ny manodidina azy raha mitsidika an'i Odisha ianao.

SL #

TYPE

4HRs-40KMs

8HRs-80KMs

FANALAVAM / HR

FANALAVAM / KM

1Dzire na mitovy850150014014
2Scorpio na mitovy1000180016016
3BRV na mitovy1200220020020
4Innova Crysta1500250025023
5Tanànan'i Honda1600260026025
6Altis2500400040038
7Fortuner3500650060055
8Audi-A3 na BMW-X150001000090090
9Mercedes-E6000110001000100

FANAMARIHANA

  • BATA: 200 ho an'ny Sl #1 mankany 6, ary 300 ho an'ny 7 ho 9
  • Fanomezana alina (22: 00 ho 06: 00 Hrs): Rs. 200 ho Sl # 1 mankany 6, ary Rs. 300 ho 7 mankany 9
  • Nigh Halt Outstation: Rs. 300 ho Sl # 1 mankany 6 sy Rs. 400 ho 7 mankany 9
  • Kilometatra & ora hanombohana sy hamita ny toerana misy anay (Garage To Garage)
  • Taorian'ny 4 Hrs / 40 Kms slab, nahazo alalana 30 minitra ny alalana. Ho an'ny fanitarana hafa ankoatra ny takelaka voalaza, ny 8 Hrs / 80 Kms ny takelaka dia ampiharina. Rehefa vita ny 8 Hrs / 80 Kms ny takelaka, ny KM / Hour fanampiny dia ampangaina araka ny Taratin'ny Transport.
  • Tolo-ketra, takam-pandaminana sy fiara fitateram-bahoaka dia ampangaina mihoatra noho ny zava-misy + GST: 5%.
  • Ho an'ny andraikitra ivelan'ny toerana, ny halavam-potoana faratampony dia ho zaraina 250KMs isaky ny daty fandaharam-potoana na ny lavitra lavitra, na iza na iza ambony. Ny isam-piraisana dia tokony ho isaky ny tarika KMm isan'olona.
  • Ny fiatoana A / C dia azo alaina amin'ny fototra avy amin'ny mpanohana.
  • Ny latsak'aina voalaza etsy ambony dia hodinihina raha misy ny fiakaran'ny vidin'ny solika sy ny hetra amin'ny hetra.

Mpivarotra A / C Luxury

13-Seater

20-Seater, 27-Seater

41-Seater, 45-Seater

dia misy ihany koa.

MIFANDRAISA AMINAY

ho amin'ny antsipiriany bebe kokoa sy ny fampahalalana

LOHATENY:

  • Fanairana SMS maimaim-poana ho fanamafisana ny famandrihana.
  • Fanairana SMS / mailaka fanamorana ny Vehicle & Chauffeur alohan'ny 02 ora ny Pick-up.
  • Daily News Paper, tavoahangin-drano mineraly, elo, kitapom-bola voalohany, kitapo miloko ary tavy vita amin'ny tavy vita amin'ny mainty vita amin'ny kamiao rehetra.
  • Ny fiara rehetra dia ny rivotra madio, tsy mifoka sigara, madio ary madio.
  • Ho an'ny famelombelomana, snacks, Fruits & Juice dia hikarakara ireo solontenany amin'ny fangatahana fiampangana fanampiny.
  • Ny mpamily sy / na ny mpiasan'ny seranan'i Sand Pebble dia niorina niaraka tamin'ny Welcome Placard tao amin'ny seranam-piaramanidina / gara mba handraisana vahiny sy ny fiaramanidina.
  • Sand Pebbles Tours dia nanome fiara matihanina matihanina, manaiky, matihanina ary mahafantatra ny lalana sy ny fanamafisana orinasa.
  • Ireo ko-ordinateur mahomby dia voatantarina amin'ny toerana hanaovana ny fepetra takian'ny mpanjifa amin'ny hetsika sy ny fihaonambe.
  • Ny manodidina ny fiambenana fiara-miasa dia misy ho an'ny Corporate sy Executive Travels, fitsangatsanganana, fitsangatsanganana sy hetsika manokana.
  • Ny serivisy fiara-manamboatra manokana dia azo atao amin'ny fampakaram-bady.
  • Ny tsipiriany ao amin'ny Guest dia voatahiry ao amin'ny Data-base mba hanomezana tolotra tsaratsara kokoa amin'ny baiko manaraka.

FIZARANA ON-LINE:

  • Tsy maintsy atao alohan'ny 24 ora ny famandrihana fiara. Na izany aza, ny birao Sand Pebbles Operations dia azo ifandraisana raha toa ka ilaina ny fiara mandritra ny ora 24.
  • Raha mametraka famandrihana amin'ny onjam-peo, ny fampahalalana rehetra amin'ny endrika voatokana dia tokony homena.
  • Ny famandrihana an-tserasera dia manohy manara-penitra tsy tapaka. Na izany aza, ny Governemanta azo ampiharina. Ny hetra, ny saram-pisiana, ny fandoavana ny fiaramanidina ary ny fahazoan-dàlana hifehezana ny fahazoan-dàlana dia tsy maintsy aloa amin'ny mpampiasa amin'ny fotoana iasana amin'ny cab.
  • Ny famandrihana sy ny fifanakalozan-drivotra natao tamin'ny alàlan'ny tranonkalan'ny Sand Pebbles dia mety amin'ny fanarenana ny Sand Pebbles. Sand Pebbles dia manana fanamarinana hanenenana ny famandrihana voamarina araka ny antony tsy azo ihodivirana.
  • Ny saram-pandraharahana amin'ny 15% amin'ny sandan'ny faktioram-bidy dia voampanga raha nofoanana ny famandrihana 06 ora aloha. Raha vao nivoaka ny garage ny cab, ny karazana tombony dia azo alaina amin'ny vahiny.
  • Rehefa vita ny famandrihana On-Line dia azonao atao ny manamarina ny toeranao amin'ny alàlan'ny serivisy 24Hrs.
Skip to Toolbar